Ubezpieczenia Radom

komunikacja, majątek, życie

UBEZPIECZENIA RADOM

ubezpieczenia komunikacyjne

Najlepsze

SERDECZENIE ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

POPRZEDNI
NASTĘPNYNajlepsze ubezpieczenia komunikacyjne

Zadzwoń i podaj nam dane swojego samochodu - wybierzemy dla Ciebie najlepszą ofertę!

Ubezpieczenia Menert to:

Najlepsze ubezpieczenia

Szeroki wybór ubzepieczeń komunikacyjnych, firmowych i na życie w 21 partnerskich Towarzystwach Ubezpieczeniowych.

Oszczędność pieniędzy i czasu

Porównamy i wybierzemy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę ubezpieczeń na rynku. Oszczędzasz czas i pieniądze.

Gwarancja satysfakcji

Nasi Klienci to zadowoleni Klienci - gwarantujemy profesjonalne podejście oraz 100 % satysfakcji.

Nasza oferta:

Komunikacyjne

Gwarantujemy Państwu pełną ofertę ubezpieczeniową w zakresie OC, AC, NNW oraz ASSISTANCE oraz korzystne warunki gwarantowane przez 21 firm.

 • OC i AC
 • NNW Komunikacyjne
 • Assistance krajowy
 • Assistance zagraniczny

Majątkowe

Szybko i tanio ubezpiecz swój majątek. Sprawdź co powinieneś chronić polisą, porównaj ceny i wybierz najkorzystniejszy pakiet dla Ciebie. Nasi specjaliści pomogą wybrać korzystną ofertę!

 • Dom | Mieszkanie
 • Dom w budowie
 • Domek letniskowy
 • OC Zarządcy nieruchomości

Na życie

Chroń siebie i swoję rodzinę razem z nami! Zabezpieczamy Twój spokój, zapewniając pakiety rozszerzeń do standardowej opcji ubezpieczenia. Zapytaj doradcy o szczegóły.

 • Życie
 • Świadczenia zdrowotne
 • Zabezpieczenie pod kredyt
 • Grupowe

Historia rozwoju naszej firmy

Nasza historia zaczyna się na początku 2001 roku. Działamy jako firma oferująca przedsiębiorstwom różnych branż i wielkości nowoczesne koncepcje i rozwiązania w zakresie ryzyka ubezpieczeniowego. Oferujemy pełny zakres ubezpieczeń i jesteśmy w stanie wynegocjować dla Państwa szczególne warunki ubezpieczenia odbiegające od standardów oferowanych przez Ubezpieczycieli. Tym samym oferta przedstawiona z naszej strony jest bardziej korzystna i zabezpiecza niezbędne ryzyka występujące w Państwa firmie.
2004

Ubezpieczenia komunikacyjne

Wprowadzamy ubezpieczenia komunikacyjne - OC/ AC, NNW oraz poszerzamy współpracę z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi w zakresie kompleksowej obsługi Klientów indywidualnych i firm. Zajmujemy się obsługą, doradztwem ubezpieczeniowym oraz negocjujemy warunki ubezpieczenia dla swoich Klientów z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi.

2012

Zmiana siedziby firmy

Wraz z rozwojem naszej działalności przenosimy się do nowego budynku przy ul. Różanej 15 w Radomiu. Biuro na ulicy Wernera 17 działa dalej. W naszej oferice jest już 21 Towarzystw Ubezpieczeniowych - dzięki czemu możemy porónywać składki i oferować naszym Klientom najkorzystniejsze rozwiązania w dziedzinie ubezpieczeń.

2017

Polityka jakości

Jakość usługi ubezpieczeniowej postrzegamy nie tylko jako produkt, ale głównie jako sprawną obsługę zawartego ubezpieczenia, to znaczy gwarantujemy całoroczny serwis ubezpieczeniowy. Usługa dla naszych Klientów jest bezpłatna!

Teraźniejszość

Dzisiaj - w naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę ubezpieczeń. Posiadamy podspiane umowy z wieloma Towarzystwami Ubezpieczeniowymi dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować konkurencyjne warunki dla każdego Klienta. Nie tylko dobierzemy właściwą ofertą, ale również sprawimy, że świat ubezpieczeń stanie się bardziej zrozumiały i przyjemny. Świadczymy usługi w zakresie ubezpieczeń dla indywidualnych klientów, jak i kompleksowe ubezpieczenia małych i średnich przedsiębiorstw.

TOWARZYSTWA UBEZPIECZENIOWE W NASZEJ OFERCIE:

ZAPRASZMY DO NASZYCH BIUR W RADOMIU

Masz pytania? Wątpliwości? - zadzwoń: tel. kom. 502 513 033

Wyślij zapytanie o składkę

TOP